Continental EcoContact 6 Lastikleri

Continental EcoContact 6 175/65R14 82T
Continental EcoContact 6 175/65R14 82T

Ücretsiz Sevkiyat

279,00 ₺

Stok Durumu: +12 Ürün

Continental EcoContact 6 175/65R14 82T

yaz Continental EcoContact 6 175/65R14 82T

Adet

279,00 ₺
Ücretsiz Sevkiyat Stok Durumu: +12 Ürün Üretim Tarihi : 2017/2018
Continental EcoContact 6 185/65R14 86T
Continental EcoContact 6 185/65R14 86T

Ücretsiz Sevkiyat

Continental EcoContact 6 185/65R14 86T

yaz Continental EcoContact 6 185/65R14 86T
Ücretsiz Sevkiyat
1 2

Continental EcoContact 6

Üstün Alman teknolojisinin getirdiği yeni standart!

Neden Conti EcoContact 6?

  • Gelişmiş lastik bileşiği ve etkin silika dağılımıyla, maksimum yakıt verimliliği
  • Green Chili™ 2.0 hamur teknolojisi sayesinde daha yüksek kilometre performansı
  • Yeni nesil sırt desen tasarımıyla optimum temas yüzeyi ve yüksek manevra kabiliyeti


Continental EcoContact 6 deseni, daha önceki EcoContact serilerinde olduğu gibi düşük dönme direnci sayesinde daha az yakıt tüketimi ve daha uzun kilometre ömrü sunmaya odaklı bir yapıya sahiptir. Gelişmiş sırt desen tasarımı ve özel silika bileşiği sayesinde, her ebatta parçacıkların dağılımını dengeleyerek, maksimum yol tutuş performansı ve güvenliğin yanı sıra, yakıt tüketimini de optimize etmektedir.

 

Green Chili 2.0 Lastik hamuru teknolojisiyle tanışın

Continental tarafından geliştirilen Green Chili 2.0 lastik bileşiği teknolojisi, ürün ömrü boyunca kauçuk kaybının minimum seviyeye düşürülmesine odaklanmaktadır. Bu da lastiğinize fazladan kilometre ömrü kazandırmaktadır.

 

Optimize edilmiş yol tutuş performansı ve kavrama gücünü deneyimleyin

Continental EcoContact 6 lastik deseni, kullanıcı ihtiyaçlarına odaklı olarak geliştirilmiştir. Sürücülerin en önemli beklentisinin güvenlik olduğu bilinci ile geliştirilen EcoContact 6, kuru ve ıslak zemin performansı arasında mükemmel bir denge sunmaktadır. Viraj ve frenleme gibi, yol tutuşunun daha önemli hale geldiği durumlarda, güvenliği arttırmaktadır. Asimetrik oluklu yapısı ve açılı kılcalları ile, temas yüzeyi optimize edilmiştir.

 

Continental EcoContact 6 Islak Zemin Fren Performansı

Islak zemin frenleme performansı A ‘dan G’ye kadar sınıflandırılmaktadır. Bu değer, ortalama 80 km hızla ilerlemekte olan bir otomobilin, ıslak zeminde fren yaptığı noktadan, durma noktasına kadar olan mesafeyi belirtmektedir.

 Continental EcoContact 6 ıslak zemin performansı etiket değeri A ve B olarak işaretlenmektedir. B kategorisi ıslak zemin performansı olan lastikler ile, C kategorisinde olan lastikler arasında yaklaşık 4 metrelik fren mesafesi farkı bulunmaktadır.

 

Continental EcoContact 6 Yakıt verimliliği:

Bir otomobilin yakıt tüketimi üzerinde, lastikler %20’ye kadar etkili olabilmektedir. Yakıt verimliliğini ön planda tutan lastikler, daha düşük CO2 emisyonu sunmakta olan, doğa dostu ürünlerdir. Lastiğin hareketi esnasında oluşan enerji kaybı, ürünün yuvarlanma direncine bağlıdır. Yuvarlanma direnci düşük ürünlerde, enerji kaybı ve yakıt tüketimi de o kadar azalmaktadır. A sınıfı lastikler ile G sınıfı lastikler arasında yakıt tüketimi her 1000 KM ‘de 6 LT kadar fark etmektedir.

 

Continental EcoContact 6 Ses Seviyesi:

Bir lastiğin, dışarıya verdiği gürültünün desibel cinsinden ölçülmesi ile edilmektedir. Daha sessiz ve konforlu bir ürün elde edebilmek adına Continental EcoContact 6 lastik hamuru ve sırt desen tasarımı geliştirilmiştir.

Stok Kodu İle Arama
Ürün Stoklarımızda Mevcut Değildir.

Ürün Stoğa Girince Haber Ver

Montaj Noktaları