icon_cargo En geç 3 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!

Goodyear Duragrip Lastikleri

products/index/kategori/1/marka/4/desen/duragrip/tip/lastik
Filtrele

Lastik Markaları

Goodyear Duragrip 185/65R15 92T XL
Üretim : 2018/2019
Ücretsiz Kargo
kategori
Otomobil
yaz
benzin C
yagmur C
sound 69
İndirim
%15
395 ₺
332 ₺
Stok Adedi : +12
Goodyear Duragrip FI 195/65R15 95T XL
Üretim : 2018/2019
Ücretsiz Kargo
kategori
Otomobil
yaz
benzin C
yagmur C
sound 69
İndirim
%17
496 ₺
407 ₺
Stok Adedi : +12
Goodyear Duragrip RE 185/65R15 88T
Üretim : 2018/2019
Ücretsiz Kargo
kategori
Otomobil
yaz
benzin C
yagmur B
sound 66
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok
Goodyear DuraGrip 175/65R15 84T
Üretim : 2018/2019
Ücretsiz Kargo
kategori
Otomobil
yaz
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok

Goodyear Duragrip

Goodyear Duragrip, Goodyear’ın modern şehir otomobillerinin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirdiği standart binek yaz lastiğidir. Goodyear Duragrip, test ödüllü HydraGrip, UltraGrip 7 ve Excellence lastiklerinde kullanılan ve başarılı sonuçlar veren yenilikçi teknolojiler birleştirilerek, sürekli dur-kalkların yaşandığı şehir trafiğinin yarattığı baskılarla başa çıkmak üzere geliştirilmiştir. Goodyear Duragrip, vadettiği uzun kilometre ömrü boyunca kullanıcısına yüksek performans ve ileri derecede güvenlik sunar. Şehirlerin daha da büyüdüğü, daha kalabalıklaştığı günümüzde, yakıt sarfiyatı düşük, yoğun trafikte güvenli ve kolay kullanılan küçük arabalar için talep de katlanarak büyüdü. Küçük arabalar eskisinden farklı olarak tüketicinin konfor ve güvenlik beklentilerini de fazlasıyla karşılayacak şekilde tasarlanmaya başladı. Goodyear Duragrip, kuru ve ıslak hava koşullarında şehirde sürüş manevralarında sürekli duruş ve kalkışlarda yol temasını maksimumda tutmak, direksiyona her an mükemmel cevap vermek  için özel olarak geliştirilmiştir.

Goodyear Duragrip için geliştiren yeni silika hamur bileşimi, lastiğin ıslak zemin performansını güçlendirmiş, ıslak yolda daha kısa fren mesafesi sağlamıştır. Asimetrik sırt deseni ve sürekli bir dış kaburga tasarımı, kuru yüzeylerde çekişi maksimize etmekte, kuru yol tutuşu kolaylaştırmaktadır.

 

 

 Optimize edilmiş çevresel oluklar, daha iyi ıslak yol tutuş ve suda kızaklamaya karşı maksimum direnç sağlar. Yenilikçi 3D-BIS teknolojisi basınç ve maksimum frenleme etkisi altında sertlik sağlayarak üst düzey kontrol sunar. Sert dış omuz blokları da, yüksek hızlı manevralarda lastik formunu muhafaza ederek optimum yanal istikrarı sağlamaktadır. Goodyear'ın patentli Üç Boyutlu Blok Kilitleme Sistemi (3D-BIS)’nin, başarıyla uygulandığı Goodyear Kış Lastiklerinde ıslak ve kuru yol tutuş performansını önemli ölçüde arttırdığı testlerle kanıtlanmıştı. Bu teknolojinin uygulamasında sırt blokları sert tutularak yüksek performans lastiklerindeki dinamik kullanım özellikleri sağlanmaktadır. Yine bu teknolojinin gereği olarak mümkün olduğu kadar çok ısırma kenarları ile donatılan lastikte suda kızaklama direnci artmakta ve ıslak zeminde üst düzey performans elde edilmektedir. Goodyear, bu üstün teknolojisini Duragrip üzerinde eksiksiz ve başarı ile uygulayarak üst düzey bir şehir lastiği vücuda getirmiştir.

 

Tüm Goodyear ürünlerinde olduğu gibi Duragrip de lansmanı öncesi, şirketin kendi test tesislerinin yanı sıra halka açık yollarda ve bağımsızlığını kanıtlayan test kuruluşlarının pistlerinde test edilmiştir. Rakip marka ürünleriyle yapılan karşılaştırma testlerinde Duragrip ıslak yol fren, kuru yol fren, suda kızaklama ve gürültü emisyonu gibi çok sayıda farklı şehir sürüş parametrelerinde olağanüstü iyi performans değerleri sergileyerek pek çok rakibini gerisinde bırakmıştır. Goodyear Duragrip, kullanıcısına şehir trafiğinde güvenlikten zerre ödün vermeksizin uzun bir kilometre ömrü vaad etmektedir.

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız ve detaylar için lütfen tıklayınız”. Tamam