Goodyear Duragrip Lastikleri

Goodyear Duragrip 185/65R15 92T XL
Goodyear Duragrip 185/65R15 92T XL

24 Saat İçinde Ücretsiz Kargo

300,00 ₺

Stok Durumu: +12 Ürün
C C 69 db

Goodyear Duragrip 185/65R15 92T XL

yaz C C 69 db Goodyear Duragrip 185/65R15 92T XL

Adet

395,00 ₺ (%24 İndirim) 300,00 ₺
24 Saat İçinde Ücretsiz Kargo Stok Durumu: +12 Ürün Üretim Tarihi : Son 1 Yıl İçinde
Goodyear Duragrip FI 195/65R15 95T XL
Goodyear Duragrip FI 195/65R15 95T XL

24 Saat İçinde Ücretsiz Kargo

C C 69 db

Goodyear Duragrip FI 195/65R15 95T XL

yaz C C 69 db Goodyear Duragrip FI 195/65R15 95T XL
24 Saat İçinde Ücretsiz Kargo
Goodyear Duragrip RE 185/65R15 88T
Goodyear Duragrip RE 185/65R15 88T

24 Saat İçinde Ücretsiz Kargo

C B 66 db

Goodyear Duragrip RE 185/65R15 88T

yaz C B 66 db Goodyear Duragrip RE 185/65R15 88T
24 Saat İçinde Ücretsiz Kargo
Array ( [kategori] => 1 [marka] => Array ( [0] => 4 ) [desen] => duragrip [tip] => lastik [sayfa] => 1 [taban] => [yanak] => [jant_capi] => ) 1
gelenler: 8
filter; Array ( [id] => 4 ) 1

Goodyear Duragrip

Goodyear Duragrip, Goodyear’ın modern şehir otomobillerinin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirdiği standart binek yaz lastiğidir. Goodyear Duragrip, test ödüllü HydraGrip, UltraGrip 7 ve Excellence lastiklerinde kullanılan ve başarılı sonuçlar veren yenilikçi teknolojiler birleştirilerek, sürekli dur-kalkların yaşandığı şehir trafiğinin yarattığı baskılarla başa çıkmak üzere geliştirilmiştir. Goodyear Duragrip, vadettiği uzun kilometre ömrü boyunca kullanıcısına yüksek performans ve ileri derecede güvenlik sunar. Şehirlerin daha da büyüdüğü, daha kalabalıklaştığı günümüzde, yakıt sarfiyatı düşük, yoğun trafikte güvenli ve kolay kullanılan küçük arabalar için talep de katlanarak büyüdü. Küçük arabalar eskisinden farklı olarak tüketicinin konfor ve güvenlik beklentilerini de fazlasıyla karşılayacak şekilde tasarlanmaya başladı. Goodyear Duragrip, kuru ve ıslak hava koşullarında şehirde sürüş manevralarında sürekli duruş ve kalkışlarda yol temasını maksimumda tutmak, direksiyona her an mükemmel cevap vermek  için özel olarak geliştirilmiştir.

Goodyear Duragrip için geliştiren yeni silika hamur bileşimi, lastiğin ıslak zemin performansını güçlendirmiş, ıslak yolda daha kısa fren mesafesi sağlamıştır. Asimetrik sırt deseni ve sürekli bir dış kaburga tasarımı, kuru yüzeylerde çekişi maksimize etmekte, kuru yol tutuşu kolaylaştırmaktadır.

 

 

 Optimize edilmiş çevresel oluklar, daha iyi ıslak yol tutuş ve suda kızaklamaya karşı maksimum direnç sağlar. Yenilikçi 3D-BIS teknolojisi basınç ve maksimum frenleme etkisi altında sertlik sağlayarak üst düzey kontrol sunar. Sert dış omuz blokları da, yüksek hızlı manevralarda lastik formunu muhafaza ederek optimum yanal istikrarı sağlamaktadır. Goodyear'ın patentli Üç Boyutlu Blok Kilitleme Sistemi (3D-BIS)’nin, başarıyla uygulandığı Goodyear Kış Lastiklerinde ıslak ve kuru yol tutuş performansını önemli ölçüde arttırdığı testlerle kanıtlanmıştı. Bu teknolojinin uygulamasında sırt blokları sert tutularak yüksek performans lastiklerindeki dinamik kullanım özellikleri sağlanmaktadır. Yine bu teknolojinin gereği olarak mümkün olduğu kadar çok ısırma kenarları ile donatılan lastikte suda kızaklama direnci artmakta ve ıslak zeminde üst düzey performans elde edilmektedir. Goodyear, bu üstün teknolojisini Duragrip üzerinde eksiksiz ve başarı ile uygulayarak üst düzey bir şehir lastiği vücuda getirmiştir.

 

Tüm Goodyear ürünlerinde olduğu gibi Duragrip de lansmanı öncesi, şirketin kendi test tesislerinin yanı sıra halka açık yollarda ve bağımsızlığını kanıtlayan test kuruluşlarının pistlerinde test edilmiştir. Rakip marka ürünleriyle yapılan karşılaştırma testlerinde Duragrip ıslak yol fren, kuru yol fren, suda kızaklama ve gürültü emisyonu gibi çok sayıda farklı şehir sürüş parametrelerinde olağanüstü iyi performans değerleri sergileyerek pek çok rakibini gerisinde bırakmıştır. Goodyear Duragrip, kullanıcısına şehir trafiğinde güvenlikten zerre ödün vermeksizin uzun bir kilometre ömrü vaad etmektedir.

Stok Kodu İle Arama
Ürün Stoklarımızda Mevcut Değildir.

Ürün Stoğa Girince Haber Ver

Üyelik Sözleşmesi

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

Lütfen sitemizi kullanmadan evvel bu ‘site kullanım şartları’nı dikkatlice okuyunuz. 

Bu alışveriş sitesini kullanan ve alışveriş yapan müşterilerimiz aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır:

Sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar (‘site’) Kuştepe Mahallesi Leylak Sokak Murat İş Merkezi B Blok K:10 D:33 Mecidiyeköy / İstanbul adresindeki Lastikçim Pazarlama İç ve Dış Ticaret A.Ş. firmasının (Firma) malıdır ve onun tarafından işletilir. Sizler (‘Kullanıcı’) sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; Bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız. 

 

İşbu sözleşme taraflara sözleşme konusu site ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar işbu sözleşmeyi kabul ettiklerinde bahsi geçen hak ve yükümlülükleri eksiksiz, doğru, zamanında, işbu sözleşmede talep edilen şartlar dâhilinde yerine getireceklerini beyan ederler.

 

1. SORUMLULUKLAR

a.Firma, fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar. 

b.Firma, üyenin sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında yararlandırılacağını kabul ve taahhüt eder.

c.Kullanıcı, sitenin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde ve 3. Kişiler nezdinde doğacak zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul eder. 

d.Kullanıcı, site içindeki faaliyetlerinde, sitenin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. Kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda ‘Site’ yetkilileri, bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir, yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.

e.Sitenin üyelerinin birbirleri veya üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır. 

 

2.  Fikri Mülkiyet Hakları

 

2.1. İşbu Site’de yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibi firmaya veya belirtilen ilgilisine ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu Site’nin ziyaret edilmesi veya bu Site’deki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez.

2.2. Site’de yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. 

 

3. Gizli Bilgi

3.1. Firma, site üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. Kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi Kullanıcı’yı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılacaktır.

 

3.2. Kullanıcı, sadece tanıtım, reklam, kampanya, promosyon, duyuru vb. pazarlama faaliyetleri kapsamında kullanılması ile sınırlı olmak üzere, Site’nin sahibi olan firmanın kendisine ait iletişim, portföy durumu ve demografik bilgilerini iştirakleri ya da bağlı bulunduğu grup şirketleri ile paylaşmasına muvafakat ettiğini kabul ve beyan eder. Bu kişisel bilgiler firma bünyesinde müşteri profili belirlemek, müşteri profiline uygun promosyon ve kampanyalar sunmak ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

 

3.3. Gizli Bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

4. Garanti Vermeme: İŞBU SÖZLEŞME MADDESİ UYGULANABİLİR KANUNUN İZİN VERDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE GEÇERLİ OLACAKTIR. FİRMA TARAFINDAN SUNULAN HİZMETLER "OLDUĞU GİBİ” VE "MÜMKÜN OLDUĞU” TEMELDE SUNULMAKTA VE PAZARLANABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA İHLAL ETMEME KONUSUNDA TÜM ZIMNİ GARANTİLER DE DÂHİL OLMAK ÜZERE HİZMETLER VEYA UYGULAMA İLE İLGİLİ OLARAK (BUNLARDA YER ALAN TÜM BİLGİLER DÂHİL) SARİH VEYA ZIMNİ, KANUNİ VEYA BAŞKA BİR NİTELİKTE HİÇBİR GARANTİDE BULUNMAMAKTADIR. 

 

5. Kayıt ve Güvenlik 

Kullanıcı, doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Aksi halde bu Sözleşme ihlal edilmiş sayılacak ve Kullanıcı bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabilecektir.

Kullanıcı, site ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden Firma sorumlu tutulamaz.

 

6. Mücbir Sebep

 

Tarafların kontrolünde olmayan; tabii afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketleri, seferberlik ilanı, grev, lokavt ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi sebeplerden (aşağıda birlikte "Mücbir Sebep” olarak anılacaktır.) dolayı sözleşmeden doğan yükümlülükler taraflarca ifa edilemez hale gelirse, taraflar bundan sorumlu değildir. Bu sürede Taraflar’ın işbu Sözleşme’den doğan hak ve yükümlülükleri askıya alınır. 

 

7. Sözleşmenin Bütünlüğü ve Uygulanabilirlik

 

İşbu sözleşme şartlarından biri, kısmen veya tamamen geçersiz hale gelirse, sözleşmenin geri kalanı geçerliliğini korumaya devam eder.

 

8. Sözleşmede Yapılacak Değişiklikler

 

Firma, dilediği zaman sitede sunulan hizmetleri ve işbu sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek Kullanıcı’nın sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.

 

9. Tebligat

İşbu Sözleşme ile ilgili taraflara gönderilecek olan tüm bildirimler, Firma’nın bilinen e.posta adresi ve kullanıcının üyelik formunda belirttiği e.posta adresi vasıtasıyla yapılacaktır. Kullanıcı, üye olurken belirttiği adresin geçerli tebligat adresi olduğunu, değişmesi durumunda 5 gün içinde yazılı olarak diğer tarafa bildireceğini, aksi halde bu adrese yapılacak tebligatların geçerli sayılacağını kabul eder.

 

10. Delil Sözleşmesi

Taraflar arasında işbu sözleşme ile ilgili işlemler için çıkabilecek her türlü uyuşmazlıklarda Taraflar’ın defter, kayıt ve belgeleri ile ve bilgisayar kayıtları ve faks kayıtları 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu uyarınca delil olarak kabul edilecek olup, kullanıcı bu kayıtlara itiraz etmeyeceğini kabul eder.

 

11. Uyuşmazlıkların Çözümü

İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul (Merkez) Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Montaj Noktaları