icon_cargo En geç 3 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!

Hankook Oto Lastikleri

Filtrele

Lastik Markaları
(Tümünü Gör)

Aradığınız özelliklerde bir ürün bulunamadı!
Aynı ebatlarda aşağıdaki ürünler stoklarımızda bulunmaktadır.

Hankook Winter i'cept RS W310

Hankook Winter i'cept RS W310 Hankook’un yüksek performans araçlar ve güçlü spor otomobiller için geliştirdiği yeni nesil performans serisi kış lastiğidir. Islak ve soğuk yol yüzeylerinden yoğun kar ve aşırı buzlanmanın hakim olduğu arktik şartlara kadar uzanan geniş bir iklim aralığında performans ve yüksek güvenlik kabiliyetlerini mükemmel bir konfor eşliğinde sunan Hankook Winter I*cept RS W310, Hankook’un erişilmesi güç performans,  güvenlik, konfor ve çevre standartlarının ifadesi ‘’Kontrol’’ konsepti çerçevesinde geliştirilmiştir. Hankook Winter I*cept RS W310, sert kış aylarının zorlu hava ve yol koşullarında kullanıcısına mükemmel bir performans vaad etmektedir; Dış yapısında uzunlamasına yiv bloğu ile benzersiz frenleme ve viraj hakimiyeti oluşturan Hankook Winter I*cept RS W310, 3D teknolojili çentik yapısıyla arttırdığı tutunma kenarları yardımıyla kar ya da buz üzerinde mükemmel çekiş kabiliyeti ve yüksek hızlarda istikrarı bir arada sunmaktadır. Asimetrik "Çift Fonksiyon" sırt tasarımı ile ıslak ve kuru yüzeylerde üstün yol tutuş sunan Hankook Winter I*cept RS W310, virajlarda yüksek kararlılık, frenlemelerde benzersiz bir güç sergileyerek yol güvenliğini garanti altına almaktadır.

 

Sırt desenine entegre üç geniş Polar Bear Claw çevresel oluk ile su, kar ya da sulu kar tabakayı hızla yararak zemin ile temasını bir an bile bırakmayan Hankook Winter I*cept RS W310, yüksek tahliye kapasitesinin sonucu olarak su ve karda kızaklamaya karşı üst düzey bir dirence sahiptir. Kış performansını arttıran yüksek teknoloji ürünü silika bazlı sırt hamur bileşiği kullanılan Hankook Winter I*cept RS W310, düşük yuvarlanma direnci ve yol gürültüsü değerleri ile kullanıcısına ekonomi, çevreye duyarlılık ve konforu bir arada sunar. İç inşasında yenilikçi, dayanıklı ve hafif kompozitlerin kullanıldığı Hankook Winter I*cept RS W310, eksiz topuk teli kullanımı ile kullanıcısına hızlı direksiyon tepkisi kabiliyeti, yüksek hızlarda stabilite, virajlarda da benzersiz bir kararlılık sunmaktadır. Üstün performans , güvenlik ve konfor kabiliyetlerini estetik bir görünüm ile birleştirmeyi başaran Hankook Winter I*cept RS W310, 2010 yılı Red dot dizayn, 2012 yılı Good Design dizayn ödüllerinin sahibidir.

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam