icon_cargo En geç 3 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!

Kormoran All Season Lastikleri

Filtrele
Ürün Özelliği
Mevsim

Lastik Markaları
(Tümünü Gör)

Kormoran All Season 225/45R17 94W XL
Üretim : 2019/2020
Ücretsiz Kargo
kategori
Otomobil
4m
İndirim
%5
493 ₺
465 ₺
Stok Adedi : +12
Kormoran All Season 215/55R16 97V XL
Üretim : 2019/2020
Ücretsiz Kargo
kategori
Otomobil
4m
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok

Kormoran All Season

Kormoran lastikleri, Michelin’in Avrupa fabrikalarında Riken, Taurus, Strial, Orium ve Tigar lastikleri ile birlikte üretilmektedir. Kormoran All Season’ın Avrupalı tasarımcılar tarafından dizayn edilen özel sırt deseni, hem farklı sürüş koşullarında etkin performans sağlamakta hem de şık bir görüntü sunmaktadır. Silika karışımlı kauçuk bileşiği, ıslak, kuru ve karlı zeminde güvenli yol tutuş ve fren performansı sağlamaktadır. Kormoran All Season, kış koşullarında kullanım için onaylı olduğunu gösteren 3PMSF ve M+S işaretlemelerine sahiptir.
  

Kormoran All Season Özellikleri

  • 4 mevsim etkin yol tutuş ve fren performansı
  • Islak ve kuru zeminde fren mesafesini kısaltan silika karışımlı bileşik
  • Drenaj performansını arttıran yönlü tasarım

Kormoran All Season Islak Zemin Performansı

Kormoran All Season, sırtı üzerindeki çapraz oluklar ve iki geniş kanal ile suyu etkin bir şekilde tahliye ederek suda kızaklama riskini düşürmektedir. Silika içeren kauçuk bileşiği, ıslak zeminde etkin yol tutuş ve fren performansı sağlamaktadır.

Kormoran All Season Yol Tutuşu

Kormoran All Season, yılın dört mevsimi güvenli yol tutuşu sağlamak için geliştirilmiştir. Islak, karlı ve kuru zeminde kullanım için yeterli yol tutuşunu sağlamaktadır.

Kormoran All Season Kar Performansı

Kormoran All Season, kış koşullarında kullanım için onay aldığını gösteren 3PMSF ( 3 zirveli dağ içinde kar tanesi ) işaretlemesine sahiptir. Lastik sırtı üzerindeki çok sayıda blok ve sırt blokları üzerindeki kılcallar, karlı zeminlerde yol tutuşunu güçlendirmektedir. Kormoran All Season’ın yönlü tasarımı, karın etkin bir şekilde dişler arasından atılmasını sağlamaktadır.
x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam