icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!

Kormoran Impulser B3 Lastikleri

Filtrele
Ürün Özelliği
Mevsim

Lastik Markaları
(Tümünü Gör)

Kormoran Impulser B3 185/60R14 82T
Üretim : 2018
Ücretsiz Kargo
kategori
Otomobil
yaz
benzin C
yagmur F
sound 68
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok

Kormoran Impulser B3

Kormoran Lastikleri; Riken, Taurus, Strial, Orium ve Tigar Lastikleri ile beraber Michelin’in Avrupa fabrikalarında üretilmektedir. Yönlü sırt desenine sahip olan Kormoran Impulser B3, hem ıslak hem kuru zeminde güvenli yol tutuşu ve frenleme sağlamaktadır. Impulser B3, üç ana tahliye kanalı ve bu kanallarla bağlantılı olukları ile suyu etkin bir şekilde tahliye edebilmektedir. Bu sayede suda kızaklamaya karşı güvenliği arttırmaktadır. Kormoran Impulser B3, kuru ve ıslak zeminde etkin manevra kabiliyeti sergilemekte; virajlarda güvenli performans sunmaktadır.
  

Kormoran Impulser B3 Özellikleri

  • Islak ve kuru zeminde güvenli yol tutuş ve fren performansı
  • Suda kızaklamaya karşı dayanıklılığı arttıran yönlü sırt tasarımı
  • Virajlarda optimum güvenlik
  • Kuru ve ıslak zeminde etkin manevra kabiliyeti

Kormoran Impulser B3 Islak Zemin Performansı

Kormoran Impulser B3’ün sırtı üzerinde üç geniş tahliye kanalı ve çok sayıda oluk bulunmaktadır. Yönlü tasarımın da etkisiyle su hızlı bir şekilde tahliye edilmekte; suda kızaklamaya karşı dayanıklılık artmaktadır. Kormoran Impulser B3, ıslak zeminde güvenli yol tutuş ve fren performansı sunmaktadır.

Kormoran Impulser B3 Yol Tutuşu

Kormoran Impulser B3’ün kauçuk bileşiği, ıslak ve kuru zeminde etkin yol tutuş performansı sağlamak için geliştirilmiştir. Impulser B3, kuru ve ıslak zeminde etkin manevra kabiliyeti sergilemekte; virajlarda zeminle optimum temasını koruyarak güvenli performans sunmaktadır.
x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam