icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Progress

Kormoran SnowPro B5 Lastikleri

Filtrele
Ürün Özelliği
Mevsim

Lastik Markaları
(Tümünü Gör)

Kormoran SnowPro B5 175/65R14 82T
Üretim : 2020
Ücretsiz Kargo
kategori
Otomobil
kis
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok
Kormoran SnowPro B5 175/65R14 82T
Üretim : 2021
Ücretsiz Kargo
kategori
Otomobil
kis
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok

Kormoran Snowpro B5 Kış Lastiği

Kormoran markasına ait lastiklerle birlikte; Riken, Taurus, Strial, Orium ve Tigar lastikleri, Avrupa’da bulunan Michelin fabrikalarında üretilmektedir. Bu markalar aracılığı ile bütçe dostu güvenilir lastikler tüketicilerle buluşmaktadır. Kormoran Snowpro B5, 7 derece ve daha düşük sıcaklıklarda esnekliğini kaybetmeyen lastik hamuruna sahiptir. Bu sayede kış koşullarında güvenli yol tutuş ve fren performansı sunmaktadır. Kormoran Snowpro B5’in sırt deseni, özellikle karlı zeminde kullanım için tasarlanmıştır. Sırt blokları üzerinde yoğun olarak bulunan kılcallar; karlı, ıslak ve buzlu zeminlerde yol tutuşunu arttırmaktadır. Geniş ve dar tasarımlara sahip dört adet kanal ve geniş oluklar ile su hızlı bir şekilde tahliye edilmektedir. V şeklindeki tasarım da yine su tahliyesini hızlandırmaktadır. Snowpro B5, bu sayede suda kızaklamaya karşı dayanıklılık sağlamaktadır.

   

Kormoran Snowpro B5 Özellikleri

  • 7 derece ve daha düşük sıcaklıklarda esnekliğini kaybetmeyen lastik hamuru
  • Hızlı su tahliyesi ile suda kızaklamaya karşı dayanıklılık
  • Kış koşullarında güvenli yol tutuş ve fren performansı
  • Karlı ve buzlu zeminlerde yol tutuşunu arttıran kılcallar

Kormoran Snowpro B5 Yol Tutuşu

Kormoran Snowpro B5, 7 derece ve daha soğuk hava koşullarında esnekliğini yitirmeyen lastik hamuru ile kış koşullarında etkin yol tutuş performansı sergilemektedir. Sırt üzerinde yer alan kılcallar, karlı ve buzlu zeminlerde yol tutuş performansını güçlendirmektedir.

Kormoran Snowpro B5 Islak Zemin Performansı

Kormoran Snowpro B5’in V şeklindeki yönlü tasarımı; geniş kanal ve olukları, suyun hızlı bir şekilde tahliye edilmesine yardımcı olmaktadır. Aynı şekilde dört adet tahliye kanalı da suyu etkili bir şekilde tahliye etme amacıyla tasarlanmıştır. Kormoran Snowpro B5, bu sayede suda kızaklamaya karşı direnç sağlamaktadır. Kormoran Snowpro B5, öncelikle karlı zeminde kullanım için geliştirilmiş olsa da ıslak zeminde de sürücü beklentilerini karşılayabilecek performansa sahiptir.
    

Kormoran Snowpro B5 Kar Performansı

Kormoran Snowpro B5’in özel deseni, karlı zeminde yüksek yol tutuşu ve güçlü fren performansı sağlamaktadır. Kılcalların sırt blokları üzerinde yoğun olarak bulunması, buzlu ve karla kaplı zeminlere daha iyi tutunmayı sağlamaktadır. Geniş kanal ve oluklar ile sulu kar ve kar etkin bir şekilde tahliye edilmektedir. 3PMSF (3 Zirveli Dağ Kar Tanesi) sembolü, Snowpro B5’in karlı zeminlerde yüksek çekiş gücü sağladığını ve zorlu kış koşullarında kullanım için uygun olduğunu göstermektedir.
x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam