icon_cargo En geç 5 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!

Kumho I Zen KW22 Lastikleri

Filtrele

Lastik Markaları

Kumho I Zen KW22 215/60R16 99T XL
Üretim : 2011
Ücretsiz Kargo
kategori
Otomobil
kis
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok

Marshal I Zen KW22

Kumho I'ZEN KW22 koreli lastik üreticisi Kumho’nun kompakt araçlar ve orta segment sedan otomobiller için geliştirdiği standart binek serisi kış lastiğidir. Yoğun kar ve aşırı buzlanmanın sıkça görüldüğü ağır kış şartlarıyla başa çıkabilmek üzere çivi uygulaması yapılabilecek şekilde tasarlanan Kumho I'ZEN KW22’de kış lastikleri için geliştirilen ileri teknolojiler başarı ile uygulanmış, dayanıklılık, güvenlik ve sürüş keyfinin performans ve konfordan ödün vermeksizin sunulması amaçlanmıştır. Kumho I'ZEN KW22 ani kavrama kabiliyeti, kararlı yol tutuş ve yüksek çekiş özelliklerini pürüzsüz bir sürüş ve çok iyi bir gürültü düzeyi eşliğinde sergilemektedir. Optimize edilmiş sırt profili ile zorlu kış koşullarında mükemmel viraj istikrarı sağlayan Kumho I'ZEN KW22, yenilikçi sırt hamur bileşiği ile kar, sulu kar ve buz üzerinde çekiş açısından daha iyi performans oluşturmaktadır. Etkin su ve kar drenajı için iki geniş ve derin çevresel oluk ile donatılan Kumho I'ZEN KW22, bu tabakalarda kızaklamaya karşı benzersiz bir direnç meydana getirmektedir.

Arttırılan ısırma kenarları ve yüksek yoğunluklu bıçak formlu dar lamellerin kavrama hızı ve gücünü maksimum düzeylere çıkardığı Kumho I'ZEN KW22, kar ve buz üzerinde sergilediği mükemmel performansına ek olarak yeni nesil çivilenebilir sırt sistemi ile buz üzerinde frenleme ve çekiş değerlerini maksimum seviyelere taşımıştır. Yeni nesil sırt hamur bileşiği ile aşırı düşük yol ve hava sıcaklıklarında dahi esnekliğini muhafaza eden Kumho I'ZEN KW22, en ağır kış koşullarında bile üstün performansını sürdürmeye devam etmektedir. Bağımsızlığı otomotiv sektörünce kabul edilen test ve değerlendirme kuruluşlarının yaptıkları karşılaştırmalı testlerle üstün kabiliyetleri onaylanan Kumho I'ZEN KW22, Bridgestone, Michelin, Goodyear başta olmak üzere dünyaca tanınmış 19 markanın katıldığı ADAC test serisini başarı ile tamamlayarak ‘’tavsiye edilir’’ notunu almıştır. ADAC test serisi sonuç değerlendirmesinde kar performansına ve suda kızaklamaya karşı üst düzey direncine dikkat çekilen Kumho I'ZEN KW22, Alman otomobil dergisi Auto Bild’in yaptığı testlerde de ağır kar ve buz üzerinde çekiş kategorisinde ikinci sırada yer almıştır.

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam