icon_cargo En geç 5 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!

Kumho KW22 Lastikleri

Filtrele

Lastik Markaları

Kumho KW22 195/55R16 91T
Üretim : 2019/2020
Ücretsiz Kargo
kategori
Otomobil
kis
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok

Marshal KW22

Marshal I'ZEN KW22 koreli lastik üreticisi Kumho’nun kompakt araçlar ve orta segment sedan otomobiller için geliştirdiği standart binek serisi kış lastiğidir. Yoğun kar ve aşırı buzlanmanın sıkça görüldüğü ağır kış şartlarıyla başa çıkabilmek üzere çivi uygulaması yapılabilecek şekilde tasarlanan Marshal I'ZEN KW22’de kış lastikleri için geliştirilen ileri teknolojiler başarı ile uygulanmış, dayanıklılık, güvenlik ve sürüş keyfinin performans ve konfordan ödün vermeksizin sunulması amaçlanmıştır. Marshal I'ZEN KW22 ani kavrama kabiliyeti, kararlı yol tutuş ve yüksek çekiş özelliklerini pürüzsüz bir sürüş ve çok iyi bir gürültü düzeyi eşliğinde sergilemektedir. Optimize edilmiş sırt profili ile zorlu kış koşullarında mükemmel viraj istikrarı sağlayan Marshal I'ZEN KW22, yenilikçi sırt hamur bileşiği ile kar, sulu kar ve buz üzerinde çekiş açısından daha iyi performans oluşturmaktadır. Etkin su ve kar drenajı için iki geniş ve derin çevresel oluk ile donatılan Marshal I'ZEN KW22, bu tabakalarda kızaklamaya karşı benzersiz bir direnç meydana getirmektedir.

 

Arttırılan ısırma kenarları ve yüksek yoğunluklu bıçak formlu dar lamellerin kavrama hızı ve gücünü maksimum düzeylere çıkardığı Marshal I'ZEN KW22, kar ve buz üzerinde sergilediği mükemmel performansına ek olarak yeni nesil çivilenebilir sırt sistemi ile buz üzerinde frenleme ve çekiş değerlerini maksimum seviyelere taşımıştır. Yeni nesil sırt hamur bileşiği ile aşırı düşük yol ve hava sıcaklıklarında dahi esnekliğini muhafaza eden Marshal I'ZEN KW22, en ağır kış koşullarında bile üstün performansını sürdürmeye devam etmektedir. Kumho, sahip olduğu benzersiz kavrama, tutunma ve çekiş kabiliyetlerinin kullanıcı açısından dezavantaja dönüşmemesi adına Marshal I'ZEN KW22 kış lastiklerinin dörtlü eşdeğer setler halinde kullanımını tavsiye etmektedir. Kış lastiklerinin çıkartılma zamanı en az takma zamanı kadar önemlidir ve özel hassasiyet gerektirir. Nitekim çok düşük hava sıcaklıklarının, yoğun kar ve aşırı buzlanmaların hakim olduğu kış mevsiminde performans ve yüksek güvenliğin garantisi olan Marshal I'ZEN KW22 kış lastikleri, yüksek sıcaklıklarda kullanıma uygun olarak üretilmemiştir. Yol güvenliğinde zaaflar oluşturulmaması adına zamanında yapılan yazlık kışlık lastik değişimleri, lastik kilometre ömrünün de korunmasına yardımcı olmaktadır.

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam