Michelin Pilot Alpin PA3 Lastikleri

Michelin Pilot Alpin PA3 MO 245/45R17 99V XL
Michelin Pilot Alpin PA3 MO 245/45R17 99V XL

Ücretsiz Sevkiyat

C E 73 db

Michelin Pilot Alpin PA3 MO 245/45R17 99V XL

kis C E 73 db Michelin Pilot Alpin PA3 MO 245/45R17 99V XL
Ücretsiz Sevkiyat
1

Michelin Pilot Alpin PA3

Michelin Pilot Alpin PA3 Kış Lastiği

Pilot Alpin PA3 kış koşullarında ultra yüksek performanslı spor otomobil, sedan veya coupe araç kullanıcılarının ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamak için Michelin’in üstün teknolojisi ve deneyimi ile geliştirilen yüksek performans kış lastiğidir. Michelin Pilot Alpin PA3 araçta yakıt tüketimini ve CO2 emisyon değerlerini azaltmak için düşük yuvarlanma direncinin elde edilmesini amaçlayan Michelin’in GreenX  standartlarına uygunluğunu, yanağında bulunan GreenX logosu ile tescillemiştir. Pilot Alpin PA3, kuru, ıslak ve karla kaplı yollarda üstün yol tutuş, çekiş gücünü, ve yedi derecenin altındaki sıcaklıklarda sürüş güvenliğini artırmak için tasarlanmıştır.

 

Michelin Pilot Alpin PA3’de, karlı ve ıslak yol kullanımı ile birlikte genel olarak daha iyi performans, frenleme ve viraj emniyeti için düşük sıcaklıklarda çekiş artırmaya yarayışlı ayçiçek yağı ile zenginleştirilmiş Helio Bileşik kullanılmıştır. Değişken Kalınlıkta Lamel (VTS) teknolojisi kullanılarak geliştirilen asimetrik sırt tasarımı, iç tarafta geniş yivler, dış tarafta dar lameller içerir. 

 

 

Lastiğin iç yapısında Michelin'in size-optimized BAZ teknolojisi (sıfır derece spiral sarım polyamid bant) ile kuvvetlendirilmiş ikiz çelik kemer altında bir polyester kord gövde içerir.

 

 

Pilot Alpin PA3, ağır kış şartlarında ihtiyaç duyulan lastik özelliklerini bünyesinde barındırdığını yanağında bulunan dağ-kar tanesi amblemi ile belirtmektedir. Michelin, Pilot Alpin PA3’ün 4 lü set halinde takılmasını tavsiye eder. Aracın ön ve arka akslarının her zaman eşdeğer lastikler ile donatılmış olması son derece önemli ve gereklidir. Michelin Pilot Alpin PA3, kullanılan benzersiz sırt hamur bileşiklerinin sağladığı olağanüstü kar ve buz çekiş özellikleri nedeniyle sürüş güvenliğinde zafiyet oluşturmamak adına dörtlü set halinde kullanılmalıdır.

 

Stok Kodu İle Arama
Ürün Stoklarımızda Mevcut Değildir.

Ürün Stoğa Girince Haber Ver

Montaj Noktaları