icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Progress

Nokian Oto Lastikleri

Filtrele

Lastik Markaları
(Tümünü Gör)

Aradığınız özelliklerde bir ürün bulunamadı!
Aynı ebatlarda aşağıdaki ürünler stoklarımızda bulunmaktadır.

Nokian Line Yaz Lastiği

Islak zemin performansı ile öne çıkan Nokian Line yaz lastiği, hızlı değişen hava koşullarına uyum sağlayabilen kauçuk bileşiğine sahiptir. Yüksek hızlarda ve yağmurlu hava koşullarında dahi güvenli yol tutuş ve fren performansı sunmaktadır. Sırt tasarımı, yüksek direksiyon hâkimiyeti sağlamaktadır. Nokian Line, kuru ve ıslak zeminde yüksek manevra kabiliyeti ve etkin viraj performansı sunmaktadır. Nokian Line’ın kanal ve oluklarının özel tasarımı, suda kızaklamaya karşı yüksek dayanıklılık sunmak için geliştirilmiştir.

         

Nokian Line Özellikleri

  • Yüksek hızlarda dahi güvenli yol tutuş ve fren performansı
  • Islak zeminde yüksek güvenlik
  • Suda kızaklamaya karşı dayanıklılık
  • Düşük yuvarlanma direnci ile yakıt verimliliği
  • Yüksek manevra kabiliyeti ve viraj performansı

Nokian Line Islak Zemin Performansı

Islak zemin performansı ile öne çıkan Nokian Line, yağmurlu hava koşullarında yüksek yol tutuşu ve kısa fren mesafeleri sunmaktadır. Silika içerikli kauçuk bileşiği, ıslak zeminlerde performansı üst seviyeye çıkarmaktadır.

Suda Kızaklamaya Karşı Güvenlik

Nokian’ın “Swoop Grovees” adını verdiği iç oluklar, lastik omzundaki olukların içinde yer alarak hacimlerini arttırmaktadır. Bu sayede ıslak zeminlerde yol tutuşu güçlenmekte ve suda kızaklamaya karşı dayanıklılık artmaktadır. Lastik aşındıkça genişleyen tasarıma sahip iç oluklar, böylece lastiğin diş derinliği düştüğünde dahi ıslak zeminlerde güvenli yol tutuşu sağlamaktadır.

Parlatılmış Kanallar ile Hızlı Su Tahliyesi

Nokian’ın parlatılmış tahliye kanalları, hem estetik bir görünüm sunmakta; hem de suyun ve çamurun daha hızlı tahliye edilmesini sağlamaktadır. Bu sayede; ıslak zeminlerde yol tutuş performansı ve suda kızaklamaya karşı direnç artmaktadır.

     

Nokian Line Yol Tutuşu

Hem kuru hem ıslak zeminlerde güvenli yol tutuş performansı sunan Nokian Line; yağmur altında ve yüksek hızlarda dahi performansını sürdürmektedir. Silika içeren özel kauçuk bileşiği, Nokian Line’ın hem güçlü hem esnek yapıya sahip olmasını ve zemini iyi bir şekilde kavramasını sağlamaktadır.

Gürültüyü ve Deformasyonu Azaltan Tasarım

Lastik kanallarının yan duvarlarında bulunan golf topu yüzeyine benzer tasarım, hava akışını kontrol ederek uğultu benzeri rahatsız edici seslerin oluşumunu önlemektedir. Bu özel tasarım, aynı zamanda lastik yüzeyinin aşırı ısınmasını ve hızlı basınç kaybetmesini önlemektedir. Bu sayede aşınmaya karşı direnci artan Nokian Line, daha yüksek kilometre ömrü sunmaktadır.

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam