icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!

Pirelli Oto Lastikleri

Filtrele

Lastik Markaları
(Tümünü Gör)

Aradığınız özelliklerde bir ürün bulunamadı!
Aynı ebatlarda aşağıdaki ürünler stoklarımızda bulunmaktadır.

Pirelli P-Zero Corsa Asimmetrico 2

Pirelli P Zero Corsa System Asimmetrico 2, Pirelli’nin yüksek performanslı spor araçlar için geliştirdiği sofistike lastik kombinasyonudur. Arka akstan çekiş özelliğine sahip çift ebat kullanan araçların ön ve arka akslarında ihtiyaç duyulan farklı kabiliyetlere cevap vermek üzere geliştirilen ‘’System’’ kombinasyonu, ön aks için yönlü, arka aks için asimetrik desene sahip lastiklerden oluşturulmaktadır. Bu desenler yapısal olarak farklı amaçlara hizmet eder, ancak beraber kullanıldığında sağladığı sinerji, kullanıcı açısından vazgeçilmez bir sürüş kalitesi oluşturur. Islak zemin sürüşte ön aksta takılı yönlü lastikler üstün drenaj gücü ile suyu yarıp hızla tahliye ederken arka lastikler için avantajlı bir tutunma yüzeyi oluşturur. Asimetrik desenli arka aks takımı, su problemi olmadığından dolayı genişletilmiş blokları ile üstün bir tutunma ve çekiş ile aracın sportif performansını yola tam anlamıyla yansıtır. Pirelli P Zero Corsa System, virajda, virajda hızlanmada, frenlemede, toplam kavramada ve toplam lastik iz alanında emsalleri ile kıyaslandığında rakipsiz bir kombinasyondur. Sistemi oluşturan Pirelli P Zero Corsa Direzionale dış yapısı, suda kızaklama direncini arttıran, kuru kavramada da geniş bir temas izi yaratan V şeklinde yönlü sırt desen tasarımı ve bu desene kalıplanmış Pirelli'nin yenilikçi yarış tipi hamur bileşiminden oluşmuştur.

 

 Lastiğin iç yapısında spiral sarım naylonla takviye esnek çelik kemer kullanılmış, hafif ve dayanıklı bir kompozit elde edilmiştir. Sistemin diğer parçası P Zero Corsa Asimmetrico dış yapısı da düşük boşluk oranlı geleneksel yapının aksine az sayıda ve büyük bloklardan oluşan geniş dış omuz oluşumuna sahip asimetrik bir sırt desenine kalıplanmış yarış tipi sırt hamurundan mamuldür. Desen yapısı bu lastiklerin sağ ve sol olarak ayırılmasını gerektirir. Lastik iç yapısı viraj istikrarını geliştirirken yüksek hız yeteneklerinin artmasını sağlayan son derece hafif bir kompozit, tıpkı Direzionale’de olduğu gibi spiral sarım naylonla takviye yüksek esneklikte çelik kemerler içerir. Üstün nitelikli Pirelli P Zero Corsa System, spor araç üreticilerinin öncelikli tercihi haline gelmiş, Aston Martin V8 Vantage, Ferrari 360 Challenge, Lamborghini Gallardo, Porsche GT2 ve GT3 modelleri için orijinal ekipman olarak akredite edilmiştir.

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam