icon_cargo En geç 5 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!

Pirelli W240 SnowSport Lastikleri

products/index/kategori/1/marka/5/desen/w240-snowsport/tip/lastik
Filtrele

Lastik Markaları

Pirelli W240 SnowSport N3 265/35R18 97V XL
Üretim : 2019/2020
Ücretsiz Kargo
kategori
Otomobil
kis
benzin E
yagmur C
sound 73
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok
Pirelli W240 SnowSport N3 225/40R18 92V XL
Üretim : 2019/2020
Ücretsiz Kargo
kategori
Otomobil
kis
benzin E
yagmur C
sound 72
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok

Pirelli W240 SnowSport

Pirelli W240 Snowsport, Pirelli'nin sportif araç ve lüks sedan kullanıcılarının zorlu kış koşullarında yüksek hızda sürüş performansı ile kar ve buz kaplı zeminlerde kuvvetli çekiş özelliklerini birleştirmek için geliştirdiği performans serisi kış lastiğidir. Pirelli W240 Snowsport, ıslak yol çekiş ve suda kızaklama direncini artırmak için geniş çevresel oluklar ile ayrılmış bağımsız orta sırt bloklarının, kuru yol tutuş performansını artıran geniş ve yuvarlak dış omuz bloklarıyla birlikte kullanıldığı asimetrik bir sırt desen  tasarımına sahiptir. Bu yenilikçi sırt desen tasarımının ihtiva ettiği değişken geometrili blokları oluşturan enine yivler, ısırma kenarlarının miktar ve etkinliğini arttıracak şekilde dizilmişlerdir. Bu sayede Pirelli W240 Snowsport , geleneksel metal çivi uygulamasına başvurmadan kullanıcısına sorunsuz ve sürekli bir kış çekiş performansı sunabilmektedir. Pirelli W240 Snowsport’un asimetrik desenine kalıplanmış silika yoğun hamur bileşimi kış mevsiminin en düşük sıcaklıklarında bile sırtta esnekliği muhafaza ederken yüksek hızlarda dayanıklılık ve ekstra kış çekiş gücü sağlamaktadır.

Pirelli hamur bileşimlerinde kullandığı yenilikçi teknolojileri ile kış lastiklerinin kullanım sıcaklık aralıklarında gelişme kaydetmek üzere çalışmalar yapmakta ve bu özelliği her yeni sürümünde daha da iyileştirmektedir. Amaç, kış şartlarında meydana gelen agresif sıcaklık değişikliklerine hızla adapte olarak performans sürekliliğini koruyan lastikler üretmektir. Bu anafikirle geliştirilen teknolojilerin başarı ile uygulandığı Pirelli W240 Snowsport, kar  ve buzla kaplı yol şartlarındaki aşırı düşük sıcaklıklarda da, ıslak yol şartlarındaki nispeten yüksek sıcaklıklarda da performansını koruyabilecek kabiliyettedir ve bu özelliği ile kullanıcılarına benzersiz bir avantaj sağlamaktadır. Pirelli W240 Snowsport, sektörün zorlu kar hizmet gereksinimlerini tam ve eksiksiz bir şekilde karşıladığından dolayı dağ/kar tanesi sembolü ile markalandırılmıştır. Pirelli, sahip olduğu benzersiz çekiş ve tutunma özelliklerinin kullanıcıya dezavantaj yaratmaması için Pirelli W240 Snowsport lastiklerinin eşdeğer dörtlü set halinde uygulanmasını tavsiye etmekte, aksi kullanım şekillerinin kritik kış şartlarında sakıncalar yaratabileceğini bildirmektedir. Pirelli, üstün teknolojisi yardımıyla gerek sırt deseni, gerekse lastik inşasında yaptığı uygulamalarla titizlikle optimize ettiği lastik izinin bozulmaması için doğru basınçta kullanımı önemle tavsiye etmektedir.

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız ve detaylar için lütfen tıklayınız”. Tamam