icon_cargo En geç 3 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!

Taurus Oto Lastikleri

Filtrele

Lastik Markaları
(Tümünü Gör)

Aradığınız özelliklerde bir ürün bulunamadı!
Aynı ebatlarda aşağıdaki ürünler stoklarımızda bulunmaktadır.

Taurus Ice Kış Lastiği

Taurus; Riken, Kormoran, Strial, Orium ve Tigar ile beraber üretimi Michelin’in Avrupa fabrikalarında yapılan markalar arasında yer almaktadır. Taurus Ice, çivili sırt tasarımı ile buzlu zeminlerde yüksek çekiş gücüne ve güçlü fren performansına sahiptir. Temas yüzeyini optimize eden tasarım, karlı ve buzlu zeminlerde yol tutuşunu arttırmaktadır. Taurus Ice, 7 derecenin altındaki sıcaklıklarda esnekliğini koruyarak zemini iyi bir şekilde kavramaktadır. Karlı, ıslak ve buzlu zeminlerde güvenilir performansa sahiptir. Özel tasarımlı kanal ve olukları sayesinde kar ve suyu etkili bir şekilde tahliye ederek suda kızaklamaya karşı güvenliği arttırmaktadır. Kış koşullarında manevralar sırasında ve viraj alırken zeminle optimize edilmiş temas sağlayan Taurus Ice, bu sayede güvenli performans sunmaktadır.

Taurus Ice Özellikleri

  • 7 derece ve daha düşük sıcaklıklarda esnekliğini koruyan lastik sırtı ile etkin yol tutuşu ve frenleme
  • Buzlu zeminlerde yüksek çekiş gücü ve güçlü fren performansı sağlayan çivili tasarım
  • Kış koşullarında etkili manevra kabiliyeti ve güvenilir viraj performansı
  • Suda kızaklamaya karşı dayanıklılığı arttıran kanal ve oluk tasarımı
  • Islak, karlı ve buzlu zeminlerde güvenilir performans
  • Yakıt tüketiminizi azaltan silika karışımlı kauçuk bileşiği

Taurus Ice Yol Tutuşu

Taurus Ice, silika içeren yumuşak lastik hamuru ile 7 derece ve daha soğuk hava koşullarında esnekliğini yitirmememektedir. Bu sayede kış koşullarında yüksek yol tutuş performansı sergilemektedir. Taurus Ice, özellikle buzlu ve karlı zeminlerde yol tutuşunu güçlendirmek için geliştirilmiş tasarıma sahiptir. Çivili tasarımı sayesinde buzlu zeminlerde yüksek çekiş gücü ve güçlü fren performansı sunmaktadır. Sırt blokları üzerindeki kılcallar, zemine daha iyi tutunmayı sağlamaktadır.

Taurus Ice Islak Zemin Performansı

Taurus Ice, kış aylarının ıslak zemin koşullarında güvenilir performans sergilemektedir. Özel oluk ve kanal tasarımı ile suyu etkili bir şekilde tahliye ederek suda kızaklamaya karşı direnç sağlamaktadır. Silika karışımlı lastik hamuru, ıslak zeminlerde yol tutuş performansını güçlendirmekte ve fren mesafesini kısaltmaktadır.

Taurus Ice Kar Performansı

Taurus Ice’ın kış koşulları için gelitirilen kauçuk bileşiği, 7 derece ve daha soğuk hava koşullarında esnekliğini koruyabilmesini sağlamaktadır. Sırtı üzerindeki çok sayıda blok ve bloklar üzerindeki ince kılcallar, karlı ve buzlu zeminleri kavramak için daha fazla keskin kenar oluşturmaktadır. Taurus Ice, bu sayede karlı ve buzlu zeminlerde yüksek yol tutuş ve fren performansı sunmaktadır. Çivili sırt deseni sayesinde buzlu zeminlerde yüksek çekiş gücü ve güçlü fren performansı sergilemektedir.

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam