icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Progress

Tracmax X-Privilo S130 Lastikleri

Filtrele
Ürün Özelliği
Mevsim

Lastik Markaları
(Tümünü Gör)

Tracmax X-Privilo S130 195/55R16 87H
Üretim : 2021
Ücretsiz Kargo
kategori
Otomobil
kis
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok
Tracmax X-Privilo S130 195/55R16 87H
Üretim : 2022
Ücretsiz Kargo
kategori
Otomobil
kis
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok

Tracmax X-Privilo S130 Kış Lastiği

Tracmax X-Privilo S130, kış için geliştirilmiş kauçuk bileşiği sayesinde 7 derecenin altındaki sıcaklıklarda esnekliğini koruyarak etkin yol tutuş ve fren performansı sergilemektedir. Yönlü sırt deseni ve omuz bloklarının özel tasarımı, manevra kabiliyetini ve viraj performansını güçlendirmektedir. Tracmax X-Privilo S130’un sırtı üzerindeki V şeklindeki oluklar ve geniş kanallar, kar ve suyun etkili bir şekilde tahliye edilmesini sağlamaktadır. Böylece suda kızaklamaya karşı dayanıklılık artmakta; karlı ve ıslak zeminlerde çekiş gücü yükselmektedir. Sırt blokları üzerinde yoğun bir şekilde yer alan kılcallar, karlı ve buzlu zeminlere daha iyi tutunmayı sağlayarak güvenliği arttırmaktadır.

Tracmax X-Privilo S130
  

Tracmax X-Privilo S130 Özellikleri

  • Viraj performansı ve manevra kabiliyetini güçlendiren omuz tasarımı
  • 7 derece ve daha soğuk hava koşullarında esnekliğini kaybetmeyen lastik hamuru
  • Kış koşullarında etkin yol tutuş ve fren performansı
  • Kar, sulu kar ve suyun daha hızlı tahliye edilmesini sağlayan yönlü sırt deseni
  • Karlı ve buzlu zeminlere daha iyi tutunmayı sağlayarak çekiş gücünü yükselten 
  • kılcallar

Tracmax X-Privilo S130 Yol Tutuşu

Tracmax X-Privilo S130, soğuk hava koşullarında kullanım için geliştirilmiş kauçuk bileşiği sayesinde 7 derecenin altındaki sıcaklıklarda esnekliğini koruyabilmektedir. Böylece kış koşullarında etkili yol tutuş performansı sunmaktadır. Yönlü sırt deseni ve omuz bloklarının özel tasarımı, viraj performansı ve manevra kabiliyetini arttırmaktadır. Tracmax X-Privilo S130’un sırt bloklarının üzerinde bulunan kılcallar, buzlu ve karlı zeminlere daha iyi tutunmayı sağlamakta ve çekiş gücünü yükseltmektedir.

Tracmax X-Privilo S130 Islak Zemin Performansı

Tracmax X-Privilo S130’un yönlü sırt tasarımı; geniş kanal ve olukları, suyun etkili bir şekilde tahliye edilmesini sağlamakta ve suda kızaklamaya karşı dayanıklılık sunmaktadır. Tracmax X-Privilo S130, düşük sıcaklıklarda, ıslak zeminlerde etkin yol tutuş ve fren performansı sergilemektedir.

Tracmax X-Privilo S130 Kar Performansı

Tracmax X-Privilo S130, 7 dereceden daha düşük sıcaklıklarda esnekliğini korumasını sağlayan kauçuk bileşiğine sahiptir. Sırtı üzerinde yer alan çok sayıda blok ve bloklar üzerinde yer alan kılcallar, karlı zeminlerde yüksek yol tutuş ve fren performansına sahip olmasını sağlamaktadır. Kılcallar, karlı ve buzlu zeminlerde çekiş gücü, viraj performansı ve manevra kabiliyetini yükseltmektedir.

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam