icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Progress

Yokohama Oto Lastikleri

Filtrele

Lastik Markaları
(Tümünü Gör)

Aradığınız özelliklerde bir ürün bulunamadı!
Aynı ebatlarda aşağıdaki ürünler stoklarımızda bulunmaktadır.

Yokohama BluEarth Winter V905

Önde gelen lastik üreticileri arasında yer alan Yokohama lastikleri, köklü tarihe sahip markanın, yüksek müşteri memnuniyetinin arkasında ise, her zaman en iyi ve en gelişmiş teknolojiye odaklanan Ar-Ge çalışmaları yer almaktadır. Araç sahipleri için alışılmışın dışında bir sürüş deneyimi sunan Yokohama tarafından kış şartlarında bile aracından maksimum performans ve güvenlik beklentisi olan sürücüler için geliştirilen BluEarth Winter V905 kış lastiği, Yokohama'ya özgü lastik hamuru teknolojisi, dayanıklılıktan ödün vermeden esneklik sunabilen sırt deseni tasarımı, sıvı tahliyesini maksimum seviyeye çıkartmak üzere geliştirilen yönlü dizaynı ile güvenlik ve performansı bir arada sunmaktadır. 

 

Yokohama BluEarth*Winter V905 Kimlere Hitap Eder?

Japon lastik üreticisi Yokohama’nın yeni nesil kış lastiği teknolojileri, sunduğu üst düzey yol tutuş performansı ve güvenlik ile öne çıkmaktadır. Kış koşullarının sert geçtiği bölgelerin yanı sıra, yağışların fazla olduğu ve buzlanma probleminin yaygın olduğu bölgelerde yaşayan ve aracından kış aylarında da maksimum performans bekleyen sürücülere hitap etmektedir.

     
Maksimum kenar sayısı hedeflenen sırt deseni sayesinde, sulu-kar ve buzda dahi maksimum yol tutuşu sunar. Sahip olduğu 3D ve 2D teknolojilerine sahip lastik dişleri, V905’e sağlamlıktan ödün vermeyen bir esneklik sunmaktadır. Diş yüzeylerinde yer alan mikro kanallar sayesinde, karda ve buzda yüksek direksiyon hakimiyeti ve kısa fren mesafesi sunmaktadır.

 

Yönlü Desen Tasarımı ve Geniş Oluklarıyla Mükemmel Islak Zemin Performansı Sunar.

See-Trough teknolojisi ile geliştirilen desen tasarımı sayesinde, suda kızaklama problemini ortadan kaldırmaktadır.

Yüksek hızlarda dahi güvenli bir şekilde ilerlemenize olanak tanıyan BluEarth Winter V905’in muazzam teknolojisi, uzun kilometre ömrü sunar.

Zig-zag tasarımlı çapraz oluklar yatay stabiliteyi arttırıp, karlı ve ıslak zeminlerde maksimum güvenlik sunar. Kaymayı azaltır ve virajlarda üst düzey güvenlik sağlar

 

Yönlü desen tasarımı ve kendine has çizgilerden oluşan lastik dişleri sayesinde, kar ve suyun maksimum hızla tahliye edilmesine olanak tanır. Karda, yağmurda, çamurda ve sulu-kar üzerinde sunduğu mükemmel suda kızaklama direnci sayesinde, su birikintilerini sürücülerin korkulu rüyası olmaktan çıkarmaktadır.

Yokohama’nın yeni nesil lastik hamuru ile üretilen BluEarth Winter V905 deseni, Orange Oil teknolojisiyle de daha düşük yakıt tüketimi sunmayı hedefleyen doğa dostu bir üründür. Lastik hamurunda kullanılan bu geliştirmeler sayesinde 7 derecenin altında esnekliğini koruyan bir kış lastiği olmanın ötesine geçerek, rakip ürünlerden kendisini ayrıştıran özel bir yapıya sahiptir.

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam