icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Progress

Yokohama Oto Lastikleri

Filtrele

Lastik Markaları
(Tümünü Gör)

Aradığınız özelliklerde bir ürün bulunamadı!
Aynı ebatlarda aşağıdaki ürünler stoklarımızda bulunmaktadır.

Yokohama Winter Drive V903

Yeni nesil kış lastiği desenleri arasında yer alan Winter Drive V903 kış lastiği, 1917 yılına dayanan kökenleri ile günümüzün en deneyimli lastik üreticileri arasında yer alan Yokohama tarafından üretilmektedir. Üretiminde tercih edilen lastik bileşiği ve yeni nesil teknoloji sayesinde, kompakt araçlar olarak da bilinen otomobillerin kış lastiği ihtiyacının karşılanmasına odaklı bir lastiktir. Bu tip araçlar, daha hafif olan gövde tasarımı ve düşük ağırlıkları nedeniyle özellikle ıslak ve karlı zeminlerde dengenin sağlanması konusunda büyük araçlara göre dezavantajlıdır. Bu durumu göz önünde bulundurarak üretilen Yokohama Winter Drive V903 kış lastiği ise, sürücülere mükemmel bir direksiyon hakimiyeti deneyimi ve maksimum güvenlik sunmayı hedeflemektedir. 

 

Yokohama Winter Drive V903 Kimlere Hitap Eder?

Japon lastik üreticisi Yokohama’nın yeni nesil kış lastikleri, sundukları üst düzey yol tutuş performansı ve güvenlik ile öne çıkar. Kış koşullarının sert geçtiği bölgelerin yanı sıra, buzlanma probleminin yaygın olduğu bölgelerde yaşayan ve aracından kış aylarında da maksimum performans bekleyen, kompakt otomobil sahiplerine hitap etmektedir.

     
Yönlü desen tasarımı sayesinde ıslak zemin ve karlı yüzeylerde optimize edilmiş yol tutuş performansı sunmaktadır. Sahip olduğu 3D teknolojisiyle üretilen lastik dişleri, V903’e sağlamlıktan ödün vermeyen bir esneklik sunmaktadır. Zikzak şeklindeki kanalları sayesinde ısı ve basınç en verimli şekilde dağıtılarak düzensiz aşınmaların önüne geçilmektedir.

 

Yönlü Desen Tasarımı ve Geniş Oluklarıyla Mükemmel Islak Zemin Performansı Sunar.

Zig-zag tasarımlı çapraz oluklar yatay stabiliteyi arttırıp, karlı ve ıslak zeminlerde maksimum güvenlik sunar. Kaymayı azaltır ve virajlarda üst düzey güvenlik sağlar

Sahip olduğu özel diş yapısı sayesinde merkezi kesitli bloklar, lastiğin temas yüzeyini destekler ve kuru zeminde daha yüksek stabilite sağlar. 

Yön değiştirme esnasında temas yüzeyi maksimum seviyeye çıkar.

Karlı ve buzlu zeminlerde lastik sırt bloklarının dayanıklılığından ödün vermeyen fakat esnek bir yapıya sahiptir. 

Yokohama'nın kendisine has lastik bileşiği ile üretilmektedir. Böylece daha düşük yuvarlanma direnci ve yakıt tüketimi sunmaktadır. 

 

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam