icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Pirelli Logo

Pirelli Scorpion ATR 185/75R16 93T

kategori
Benzin Icon E
Yağmur Icon C
Sound Icon 71
A/T

Kategori 4x4 & SUV
Marka Pirelli
Desen Scorpion ATR (A/T)
Ebat 185/75R16
Mevsim Yaz Lastiği
Yük Endeksi 93 (650 kg)
Hız Endeksi T (190 km/s)
Garanti 24 Ay
Stok Kodu 2781300A20
Favorilere Ekle

Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Üretim Tarihi :
Ücretsiz
Kargo
Benzer Ürünleri İncele
E productDetail C 71dB

Pirelli Scorpion ATR 185/75R16 93T M+S

Pirelli Scorpion ATR

Güvenli Performans Özellikleri ile Mükemmel Güven
Pirelli Scorpion ATR Performans

Pirelli Scorpion ATR Performans

Pirelli Scorpion ATR, 4x4 araç kullanıcılarının tüm yol ve arazi koşullarında ihtiyaç duydukları off road ve on road kabiliyetlerini sunmak için geliştirilmiştir. Çok yönlü kullanım taleplerine yanıt veren Pirelli All Terrain lastiği; ağır yük taşıma, yüksek yol tutuşu ve offroad kabiliyeti özellilerini bir arada sunmaktadır. Hem yol hem yol dışı koşullarda etkin yol tutuşu, frenleme ve çekiş gücü sağlamaktadır. Scorpion serisinin kuvvetli bir üyesi olan lastik, engebeli arazilerde de etkili performansını sürdürmektedir. Etkin manevra kabiliyetine sahip olan Pirelli Scorpion ATR, otoyol koşullarında diğer AT lastik seçeneklerine oranla arttırılmış konfora sahiptir.

Pirelli Scorpion ATR AT Lastik

AT Lastik Nedir?

All Terrain lastikler, %60 asfalt %40 yol dışı kullanımı gibi oranlarla, otoyol kullanımı ağırlıklı olarak tasarlanmaktadır. Bu lastikler, A/T lastik olarak kısaltılmaktadır. A/T lastiklerin yanak yapıları güçlendirilmiştir ve daha derin omuz bloklarıyla zorlu şartlarda dayanıklılık sunar. Kilometre ömürleri ise diş derinliği ve lastik bileşiğine bağlı olarak daha fazladır. All Terrain (AT) lastikler, çamur lastikleri olarak bilinen Mud Terrain lastiklere göre daha dar diş aralıklarına sahiptir ve asfaltta kullanım için daha uygundur. All Terrain lastiklerin büyük bir çoğunluğu karlı ve çamurlu zeminlerde kullanılabilirliği gösteren M+S işaretlemesine sahiptir.

Pirelli Scorpion ATR Özellikleri

Pirelli Scorpion ATR Omuz BloklarıPerformans ve Güvenlik

Pirelli Scorpion ATR, yaz mevsiminin aşırı sıcak asfalt koşullarında, ıslak zeminlerde ve hafif kar yağışının görüldüğü koşullarda güvenli performans sunmaya devam etmektedir. Pirelli Scorpion ATR’nin simetrik sırt deseni ve silika bazlı lastik hamuru, tüm arazi tiplerinde kullanılabilmesini sağlamakta ve sürüş sırasında gürültüyü azaltmaktadır. Sırt merkezinde bulunan sırt blokları daha fazla akustik konfor sağlamakta; çekiş gücünü ve düzensiz aşınmaya karşı direnci arttırmaktadır. Kesintisiz bir şekilde devam eden dişler ve geniş omuz blokları, direksiyon manevralarına hızlı ve doğru tepki sağlamakta, sürüş dengesini ve direksiyon hâkimiyetini arttırmaktadır.

Pirelli Scorpion ATR KanallarYüksek Tahliye Gücü

Pirelli Scorpion ATR’nin geniş kanalları ile birlikte omuz ve sırt bölgesinde yer alan özel tasarımlı oluklarısuyun etkili bir şekilde tahliye edilmesini sağlamaktadır. Böylelikle ıslak zeminlerde çekiş gücü yükselmekte ve suda kızaklamaya karşı güvenlik artmaktadır. Geniş aralıklara sahip sırt blokları üzerinde yer alan kılcallar; arazi koşullarında; toprak, kum vb. gevşek zeminler ve karlı zeminlerde çekiş gücünü yükseltmektedir. Pirelli Scorpion ATR deseni tasarlanırken sırt alanının tamamının kendini temizleyebilecek yapıda olmasına dikkat edilmiş; çamur, kar ve taşların tahliyesini kolaylaştırıcı bir sırt dizaynı uygulanmıştır.

Pirelli Scorpion ATR Yanak BölgesiZorlu Koşullara Karşı Güçlendirilmiş Yapı

Pirelli Scorpion ATR iç yapısı ile de daha fazla dayanıklılık ve performans sağlamaktadır. Hem sürüş kalite ve stabilitesini geliştirmek hem de darbelere karşı yüksek mukavemet sağlamak için yanak bölgesi polyester kordonla güçlendirilmiştir. Sırt bölgesinde kullanılan ikili çelik kuşaklar ve spiral sarım naylon kord, delinmeye karşı dayanıklılık ve yüksek hızlarda daha fazla kontrol sağlamaktadır. Pirelli Scorpion ATR karkasında kullanılan materyaller ile hem esnek ve daha hafif hem de dayanıklı yapıya sahiptir. Bu özellikleri ile engebeli zemin koşullarında dahi sert sarsılmalara karşı dirençlidir.

Not: Sitemizde kullanılan ürün resimleri ve teknik bilgi alanlarında, üreticiler ve yetkili distribütörler tarafından sağlanan veriler kullanılmaktadır.

Garanti Bankası
Taksit Sayısı
Aylık Ödeme
Toplam
1
-
-
2
-
-
3
-
-
4 + 4
-
-
5 + 4
-
-
6 + 4
-
-
7 + 4
-
-
8 + 4
-
-
9
-
-

Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarını kapsamaktadır. 

Yapı Kredi
Taksit Sayısı
Aylık Ödeme
Toplam
1
-
-
2
-
-
3
-
-
4 + 3
-
-
5 + 3
-
-
6 + 3
-
-
7 + 3
-
-
8 + 3
-
-
9
-
-

Yapı Kredi, Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard kartlarını kapsamaktadır.

Akbank
Taksit Sayısı
Aylık Ödeme
Toplam
1
-
-
2 + 2
-
-
3 + 2
-
-
4 + 2
-
-
5 + 2
-
-
6 + 2
-
-
7 + 2
-
-
8 + 2
-
-
9 + 2
-
-

Axess, Wings ve Free kartlarını kapsamaktadır.

Finansbank
Taksit Sayısı
Aylık Ödeme
Toplam
1
-
-
2 + 2
-
-
3 + 2
-
-
4 + 2
-
-
5 + 2
-
-
6 + 2
-
-
7 + 2
-
-
8 + 2
-
-
9 + 2
-
-

Finansbank ve Advantage kredi kartlarını kapsamaktadır.

T. İş Bankası
Taksit Sayısı
Aylık Ödeme
Toplam
1
-
-
2
-
-
3
-
-
4
-
-
5
-
-
6
-
-
7
-
-
8
-
-
9
-
-

750 tl ve üzeri işlemlerde 2 taksit imkanı sağlanacaktır.

T. Halk Bankası
Taksit Sayısı
Aylık Ödeme
Toplam
1
-
-
2 + 2
-
-
3 + 2
-
-
4 + 2
-
-
5 + 2
-
-
6 + 2
-
-
7 + 2
-
-
8 + 2
-
-
9 + 2
-
-

Halk Bankası Paraf özellikli kartlarda geçerlidir.

Ziraat
Taksit Sayısı
Aylık Ödeme
Toplam
1
-
-
2
-
-
3
-
-
4
-
-
5
-
-
6
-
-
7
-
-
8
-
-
9
-
-

300 TL ve üzeri işlemlerde, peşin fiyatına 3 Taksit imkanı!

Pirelli Scorpion ATR 185/75R16 93T Ürün Yorumları (0 Adet)
İlk Yorumu Siz Yapın!
x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam